Vítejte

- Rádi byste navštívili Řím s kamarády, s rodinou, vaším přítelem či přítelkyní? Nevíte, kde se ubytovat?
- Hledáte pěkné ubytování v centru nebo poblíž centra za výhodnou cenu?

Tak to jste na správné adrese!! BED & BREAKFAST SIMPATIA je tu právě pro vás :-)

Nabízíme vám sympatické ubytování v centru Říma, a to za velmi výhodné ceny - již od 45 € za dvoulůžkový pokoj na den!!

 

Výběr našich apartmánů je velmi pestrý. Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, trojlůžkových i čtyřlůžkových pokojích nebo v apartmánech pro 4 a více osob. Můžete si také zvolit ubytování s vlastní koupelnou a kuchyní, či se snídaní a navštívit nedaleké památky, jako je například slavné Koloseum. Záleží jen na vás! Velkou výhodou je i dostupnost městské hromadné dopravy, jelikož všechny naše apartmány se nacházejí v blízkosti metra, tramvají a autobusů. Pokoje jsou vždy čisté a pěkně uklizené.

Všichni zájemci o naše ubytování mají navíc možnost využít našich asistenčních služeb v češtině! Zodpovíme všechny vaše dotazy v češtině a rezervaci můžete uskutečnit i telefonicky. Jsme jediní, kdo v České republice podobnou asistenci nabízejí! Zašleme vám také přesný popis cesty na ubytování a mapu, abyste ve „Věčném městě“ hned po příjezdu nezabloudili!

Neváhejte a rezervujte si naše ubytování co nejdříve!! Stačí vyplnit náš objednávkový formulář, či rezervovat si pokoj přímo na našem tel. čísle uvedeném v kontaktech.

Jsme také na Skype:
Skype status
Připojte se k nám:
Hostelroma na Facebooku
nebo viz.: Kontakty

blog bann

Řím v jedné minutě