1. VITTORIO EMANUELE

Adresa:
via Cairoli 32/34, 115
Řím, Itálie

Informace:

Apartmány se nacházejí v samém historickém centru Říma, nedaleko stanice TERMINI a jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou.

Vybavení apartmánů:

VIA CAIROLI 32

V našich apartmánech na via Cairoli 32 se nacházejí 3 pokoje se dvěma vstupy, které si můžete rezervovat následujícím způsobem:

•  Pokoj pro 2 osoby

Můžeme vám nabídnout pokoj pro 2 osoby s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a varnou konvicí. Na tomto pokoji není k dispozici kuchyňka.

•  Apartmán pro 4-6 osob

Pokud si budete chtít rezervovat apartmán pro 4-5 osob, nabídneme vám dva společné pokoje s vlastním vstupem, přičemž v jednom z pokojů se nachází manželská postel a v dalším pokoji rozkládací pohovka pro 2 osoby. K dispozici budete mít také svoji vlastní ledničku, vybavenou kuchyňku a jedno sociální zařízení, společné pro oba tyto pokoje.

•  Apartmán pro 6-7 osob

Pokud si objednáte apartmán pro 6-7 osob, můžeme vám nabídnout všechny výše uvedené pokoje s vlastním vstupem jen pro vás, tj. dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, ledničkou a varnou konvicí (případně s přistýlkou) + soukromý apartmán: 2x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Tato nabídka je ideální pro skupiny přátel nebo rodiny.

VIA CAIROLI 32 / VIA CAIROLI 115

Soukromý apartmán se třemi pokoji via Cairoli 32 nebo via Cairoli 115

Naše soukromé apartmány na via Cairoli 32 a via Cairoli 115 zahrnují 3 dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením a kuchyní a jsou ideální pro menší skupiny přátel (4-6 osob). Složení pokojů i vybavení obou apartmánů je téměř identické a lze je využít následujícími způsoby:

•  Pro 4-6 osob vám nabídneme 3 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyní a s vlastním vstupem jen pro vás.

•  Pro 4 osoby jsou zde k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje (mají společný vstup, ale jsou od sebe oddělené) se společným sociálním zařízením a se společnou kuchyní, které budete sdílet pouze s jedním dalším pokojem. Tato nabídka je vhodná zejména pro dvojice, které se mezi sebou znají.

•  Pro 2 osoby nabízíme jeden dvoulůžkový pokoj se společným sociálním zařízením (které budete sdílet pouze s dalšími dvěma pokoji) a se společnou kuchyní.

VÝHODY ubytování v oblasti Vittorio Emanuele:

Centrální pozice apartmánů a dostupnost městské hromadné dopravy - stanice metra se nachází 5 minut pěšky od ubytování.

Různé možnosti výběru ubytování pro menší i větší skupiny.

Fotogalerie ubytování via Cairoli 32/34:

Fotogalerie ubytování via Cairoli 115:

Mapa ubytování / najděte trasu:

Jsme také na Skype:
Skype status
Připojte se k nám:
Hostelroma na Facebooku
nebo viz.: Kontakty

blog bann

Ceny VITTORIO E.

MIN MAX
1 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením 34 € 90 €
2 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením  45 € 100 €
2 lůžkový pokoj se společ. soc. zařizením  44 € 100 €
3 lůžkový pokoj se společ. soc. zařizením    44 € 120 €
Apartmán pro 4 osoby se soc. zařízením
a kuchyňkou
75 € 150 €
Apartmán pro 5 osoby se soc. zařízením
a kuchyňkou
85 € 180 €
Apartmán pro 6 osob se soc. zařízením
a kuchyňkou
120 € 189 €
Apartmán pro 7 osob se soc. zařízením
a kuchyňkou
140 € 178 €
 Apartmán pro 8 osob se soc. zařízením
a kuchyňkou
130 €  200 €

CENY SE MĚNÍ PODLE SEZÓNY
uvedené ceny nejsou závazné

Výše uvedené ceny zahrnují veškeré poplatky a daně, nezahrnují však turistickou pobytovou taxu pro město Řím, stanovenou dle občanského zákoníku této obce - odstavec 28/29, č. 67 z července 2010. Výše pobytové taxy činí 2€ / 1 osoba/ 1 den a hradí ji všichni turisté, kteří zůstávají v Římě po dobu méně než 10 dnů. Výjimka platí pouze pro děti do 10 let, které tuto taxu neplatí.