Kurzy vaření

JEDINEČNÁ NABÍDKA KURZŮ VAŘENÍ V CENTRU ŘÍMA!

cucina italiana smallpasta map italy

NAUČTE SE VAŘIT JAKO PRAVÝ ITAL!

Jedete na návštěvu do Říma a rádi byste se naučili některý z tradičních pokrmů italské kuchyně?
Využijte tedy této jedinečné šance a zúčastněte se kurzu vaření s italskými profesionály. Za pouhé 3 hodiny budete umět připravit slavnostní italský oběd o několika chodech!

Se zkušeným italským kuchařem si projdete postup přípravy jednotlivých chodů a sami si vše vyzkoušíte v praxi. Kromě této instruktáže je v ceně zahrnuta konzumace uvařených pokrmů, ochutnávka vína a podrobný výklad českého tlumočníka po dobu celého kurzu. Na závěr od nás obdržíte recepty v českém jazyce, abyste mohli těmito pokrmy překvapit své blízké po návratu z Říma.

Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek a využijte příležitosti vyzkoušet si „cucinare all´italiana" přímo v italském prostředí!


Co Vás na kurzu čeká?

- seznámení se s tradičními italskými surovinami
- postup přípravy jednotlivých chodů
- vaření v praxi - tipy a rady pro přípravu jídel italské kuchyně
- konzumace hotových pokrmů a ochutnávka italského vína
- tradiční recepty v českém jazyce
- malé překvapení na závěr pro všechny účastníky kurzu


Jak dlouho bude příprava celého menu trvat?

Kurz trvá 3,5 hodiny a termín i čas rádi přizpůsobíme Vašim možnostem. Můžete si zvolit ranní nebo odpolední výukový blok, a to kterýkoliv den v týdnu nebo o víkendu. Dostuponost zvoleného termínu Vám potvrdíme.


Co zahrnují jednotlivé chody?

traditional italian pasta small

1. Antipasto (Předkrm)
2. Primi piatti (První chod)
3. Secondi piatti + contorno (Druhý chod s přílohou)
4. Dolce (Dezert)
5. Caffé (Káva)

V ceně je zahrnuta i konzumace nápojů (bílé nebo červené víno, voda).

Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých, tradičních a vysoce kvalitních surovin. Italská kuchyně nabízí řadu pokrmů, které se připravují ze sezónních potravin. Pokud nebudete spokojeni s navrženým menu, je možno individuálně požádat o jeho změnu. Rádi Vás také seznámíme s přípravou domácích těstovin a pizzy. Tato příprava je však časově náročnější a je tedy nutno výše uvedené menu přizpůsobit časovým možnostem.


Co za kurz zaplatíte?

Cena kurzu se pohybuje od 79 € za osobu a mění se dle počtu přihlášených účastníků. Kurz je nutno rezervovat s dostatečným předstihem, abychom pro Vás stihli vše připravit. Ve výjimečných případech je rezervace možná i 2 dny předem, pokud je k dispozici kuchař. Minimální počet účastníků kurzu je 4-5.


"Buon appetito" přeje Hostelroma!

vino italiano small