2. PRENESTINA

Adresa:
via Conte di Carmagnola 32
Řím, Itálie

Informace:

Naše apartmány v oblasti Prenestina se nacházejí v nádherné historické budově v klidnější čtvrti, kousek od zastávky tramvaje a autobusu a nedaleko centra Říma a slavných památek, jako je například Koloseum, San Giovanni in Laterano a Forum Romanum. Kromě toho je Bed & Breakfast Simpatia obklopen spoustou výborných restaurací nabízejících typickou italskou kuchyni (těstoviny, pizzu, saláty…) a najdete zde také velké množství levných supermarketů. Pokud pojedete tramvají nebo autobusem, dostanete se na nádraží Termini během několika minut - poloha těchto apartmánů je tedy velice výhodná!

Tento apartmán patří mezi naše nejoblíbenější. Budete se zde cítit jako doma a navíc si můžete kdykoliv zajít do výborné pizzerie, která se nachází jen pár kroků od ubytování, popřípadě od nás získat i nějakou slevu!

Vybavení apartmánu:

Apartmán se skládá ze tří dvoulůžkových a jednoho trojlůžkového pokoje. Dva z pokojů mají k dispozici vlastní sociální zařízení a další dva pokoje mají sociální zařízení společné. V apartmánu se nachází také společná kuchyně, kterou máte k dispozici pro přípravu jakýchkoliv jídel, a v níž je pro Vás každé ráno připravena bohatá italská snídaně!

VÝHODY ubytování v oblasti Prenestina:

Výhodná pozice a dostupnost městské hromadné dopravy.
Velké množství levných supermarketů a nedaleká pizzerie.
Levné vlakové spojení z letiště do stanice TUSCOLANA.

Cenové zvýhodnění oproti oblasti Vittorio Emanuele!!

Fotogaleri ubytování:

Mapa ubytování / najděte trasu:

Jsme také na Skype:
Skype status
Připojte se k nám:
Hostelroma na Facebooku
nebo viz.: Kontakty

blog bann

Ceny PRENESTINA

MIN MAX
1 lůžkový pokoj 35 € 90 €
2 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením 45 € 110 €
2 lůžkový pokoj se společ. soc. zařizením 45 € 100 €
3 lůžkový pokoj s vlastním soc. zařizením 55 € 80 €
3 lůžkový pokoj se společ. soc. zařizením 99 € 190 €
CENY SE MĚNÍ PODLE SEZÓNY
uvedené ceny nejsou závazné 

Výše uvedené ceny zahrnují veškeré poplatky a daně, nezahrnují však turistickou pobytovou taxu pro město Řím, stanovenou dle občanského zákoníku této obce - odstavec 28/29, č. 67 z července 2010. Výše pobytové taxy činí 2€ / 1 osoba/ 1 den a hradí ji všichni turisté, kteří zůstávají v Římě po dobu méně než 10 dnů. Výjimka platí pouze pro děti do 10 let, které tuto taxu neplatí.