O nás - Bed & Breakfast Simpatia

Ubytování v Bed & breakfast Simpatia je vhodné zejména pro dvojice, rodiny, či skupiny přátel, kteří si chtějí společně zajet do krásného města s bohatou historií, kterým je právě Řím.

Jednou z velkých výhod je široká škála možností, které zájemcům v našich nabídkách zasíláme. Můžete si zvolit apartmán s vlastním či společným sociálním zařízením, s vlastní nebo společnou kuchyňkou a v ceně některých apartmánů je zahrnuta také snídaně.

Součástí některých nabídek jsou dokonce speciální výhody, jako je například pozvánka na výbornou pizzu v jedné z našich oblíbených restaurací, volné jízdenky pro více osob na městskou hromadnou dopravu v Římě (platí po celou dobu vašeho pobytu) nebo také možnost připojení na internet v blízkosti zvoleného ubytování. Některé z těchto výhod jsou samozřejmě zahrnuty v ceně vašeho ubytování, na základě toho, jakou z nabídek od nás dostanete.

Naše ubytování je také registrováno na seznamu Bed & breakfast působících v Římě, pod záštitou společnosti „Azienda di Promozione Turistica di Roma“ a má již několikaletou tradici. Další z výhod je především naše asistenční služba v českém jazyce a flexibilita našich nabídek na základě požadavků zákazníka. Kromě toho nabízíme také turistické i jiné informace o Římě, včetně detailního popisu cesty na ubytování a jeho znázornění na mapě - a to vše v češtině!!

Po celou dobu pobytu se o vás bude starat náš milý, ochotný a spolehlivý manažer PAOLO CONDEMI, který má k České republice a zdejším obyvatelům velmi kladný vztah a vždy s radostí přivítá zájemce o ubytování právě z této oblasti! Kdykoliv budete potřebovat, poradí vám a vyřeší jakýkoliv problém. Naše „A Casa Simpatia“ se vždy bude snažit vytvořit pro vás velmi příjemnou a přátelskou atmosféru a udělá vše pro to, abyste byli se svým pobytem maximálně spokojeni a mohli si u nás plnými doušky vychutnávat kouzlo překrásného Říma.

Jsme také na Skype:
Skype status
Připojte se k nám:
Hostelroma na Facebooku
nebo viz.: Kontakty

blog bann

Řím v jedné minutě