Krakov / Kraków

Polsko - Krakov

polandKrakov je jedním z nejkrásnějších měst Polska. Má 756 300 obyvatel a je nejen důležitým univerzitním městem, ale také obchodním a průmyslovým centrem. V minulosti (v letech 1038 – 1596) byl Krakov hlavním městem Polska a nyní zůstává i nadále důležitým centrem kultury a umění. Každoročně tohle město, které je hlavním turistickým cílem, navštíví více než 7 miliónů lidí. Známé je především historické centrum města, v němž se nachází hlavní náměstí. Mezi nejznámější historické oblasti Krakova patří především Staré Město a Wawel (nízký vrch na jih od Starého Města – nachází se zde královský hrad a katedrála Stradom a Kazumierz) - od roku 1978 patří tyto památky do seznamu světového dědictví UNESCO.

Naše agentura vám zajistí příjemný pobyt také v tomto nádherném polském městě!

Ubytování se nachází v samém historickém centru Krakova, jen 200 m od hlavního náměstí s trhem a nedaleko židovské čtvrti nazývané Kazimierz. V každém apartmánu je k dispozici také vybavená kuchyně nebo kuchyňský kout a mezi jinými také LCD televize. Apartmány jsou vybaveny originálním dobovým nábytkem, jsou prostorné a jejich příjemná a útulná atmosféra vám poskytne dostatečný komfort pro pobyt v tomto krásném polském městě.

Personál na recepci, který funguje 24 hodin denně, vám také zajistí jízdenky nebo transfer na letiště. Skvěle situované apartmány a pobyt v soukromí jsou zárukou perfektní dovolené.

Vnitřní vybavení:

  • Kuchyně: kuchyňská linka, lednička, varná konvice, nádobí a příbory, elektrický sporák, mikrovlnná trouba
  • Pokoj: televize, povlečení, noční stolek, lampičky, skříň, stůl, židle, pohovka
  • Koupelna: záchod, umyvadlo, bidet, sprcha, mýdlo, šampón, žehlicí prkno a žehlička

Ostatní:

  • Hlídané parkování, recepce

Ceny Krakov:

Typ MIN MAX
Dvoulůžkový (vlastní soc. zařízení) 40 € 60 €
Trojlůžkový (společné soc. zařízení) 40 € 70 €
Apartmán (pro 4 osoby) 50 € 80 €
Apartmán (pro 5 osob)  60 € 90 €
Apartmán (pro 6 osob) 70 € 110 €
Apartmán (pro 7 osob) 120 €
CENY SE MĚNÍ PODLE SEZÓNY 

Fotogalerie:

Destinace

Jsme také na Skype:
Skype status
Připojte se k nám:
Hostelroma na Facebooku
nebo viz.: Kontakty

blog bann