REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ 2009 - 2012

S laskavým svolením našich klientů jsme si dovolili na těchto stránkách uvěřejnit reference na služby poskytované Hostelroma. Z důvodů ochrany osobních údajů však zveřejňujeme pouze jména klientů a reference, k nimž byl Hostelroma udělen písemný souhlas.

Michal R. - ubytování Vittorio Emanuele, březen 2013

"Benvenuti a Roma

Hned po výstupu z příletové haly jsme byli očekáváni na smluveném místě. Ani netuším jak nás poznali, ale z dálky na nás mávali a bezpečně dovezli do centra. Ubytování? Super byteček v centru, nedaleko metra. Tedy spíše mezi stanicemi, které ovšem byly obě opravdu kousek. Ani jsme neměli šanci se cítit jako turisté, neboť ubytování bylo "doma". Pokoj, byt se nacházel v 1. patře činžovního domu na via Emanuelle Filiberto. Vybavená kuchyň (nechyběla vývrtka na romantický večer s vínem), pokoj s TV a SAT, WC se sprchou. Všechny památky byly takřka na dosah a ani nebylo nutno využívat městskou dopravu. Přesto doporučujeme si zakoupit ROMA PASS. Platí 3 dny od aktivace, tzn. prvního použití (na dopravu, vstup), ale nikdy to nejsou celé 3 dny. První den aktivace se počítá celý bez ohledu na to, v kolik hodin jste si jej aktivovali. Pokud ho aktivujete např. v pátek odpoledne, můžete ho použít naposled v neděli ve 23:59:59. Nicméně díky ROMA PASSu (lze objednat se zájezdem, nebo zakoupit v příletové hale, a stojí 30 eur – od května 2013 už 34 eur) se vyhnete několika kilometrovým frontám u pokladny Collosea nebo jiné památky, kde jsme hrdě prošli "se zdviženou pravicí" jako bychom byli zaměstnanci. Velkým překvapením pro nás byli papoušci (Papoušek mniší), kteří žijí v Římě ve volné přírodě.

Na závěr, lze konstatovat, že čtyřdenní výlet do Říma je zcela dostačující na prohlédnutí si památek, seznámením se s historií, ale i odpočinkem, ve formě ulehnutí v parku na trávu či lavičku (pozor nespalte si pleš!), vychutnání si pizzy na španělských schodech či rozjímáním u fontány di Trevi....

Grazie ...Arrivederci Roma"


Michal R.
Termín pobytu: 1.3. - 4.3.2013
Místo pobytu: oblast Vittorio Emanuele