REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ 2009 - 2012

S laskavým svolením našich klientů jsme si dovolili na těchto stránkách uvěřejnit reference na služby poskytované Hostelroma. Z důvodů ochrany osobních údajů však zveřejňujeme pouze jména klientů a reference, k nimž byl Hostelroma udělen písemný souhlas.

Michaela B. - ubytování Vittorio Emanuele, květen 2013

"Dobrý večer, paní Rozsypalová,

tak je to týden, co jsme byly již v ulicích Říma. Opravdu vše proběhlo bez závad - vše jsme našly podle instrukcí. Lístky na bus z letiště jsme koupily v hale, šly jsme zrovna kolem. Na nástupišti už byla služba, která řadila cestujících a lístky se daly koupit na místě. Autobus vyrazil skoro na čas, cesta trvala 40 min. Kolem nádraží jsme prošly dobře, sedly jsme na tram, popojely a došly k Paolovi, který tam byl. Vše jsme vyřídili, zavedl nás na hotel, ubytování. Pak nám došlo, že jsme nevzpomněly na Roma Pass, tak jsme za ním zašly a ještě tam byl. Měl je ještě za původní cenu. Podle mapky a vlastní mapy jsme se bez problémů orientovaly a obešly jsme vše, co jsme chtěly. Růžovou zahradu jsme nestihly, ale byly jsme u Circo Massimo, jenže jsme byly zmožené a vůbec jsem si nevzpomněla. Navíc už to bylo k večeru, tak by bylo pozdě. Vzaly jsme to kolem Isola Tiberina, viděly jsme židovskou svatbu, poseděly jsme někde za rušným náměstím, asi za Campo de Fiori (koukaly jsme na palác, ve kterém byl osvětlený jeden sál). Užily jsme si to moc - město, hlavní památky, dokonce i neturistickou oblast, kávu, jídlo... Poslední večer jsme byly za via Cairoli v rest. Romantica. Na letiště jsme jely raději vlakem, byl i lepší čas odjezdu. Let domů byl úžasný, protože bylo jasno a bylo krásně vidět.

Paní Rozsypalová, jsem ráda, že jsem se na Vás obrátila a využila služeb Hostelromy. především Vaší péče a ochoty. Ještě jednou moc děkujeme za veškerý servis a pokud bude příležitost, ráda si pobyt v Římě tímto způsobem zopakuji."

Michaela B.
Termín pobytu: 11.5. - 14.5.2013
Místo pobytu: oblast Vittorio Emanuele