POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Mezi netradiční služby, které poskytujeme patří například výhodný transfer z letiště nebo na letiště, bezplatná hodinová audience u papeže, zajištění Roma Passu, knižního nebo osobního průvodce Římem, rezervace vstupu do Galleria Borghese, rezervace lístků na fotbalové zápasy nebo jiné kulturní události v Římě. V případě zájmu můžeme zajistit různé zážitkové pobyty v okolí Říma nebo jednodenní kurzy vaření, degustace vína, ochutnávku italských specialit, kávy a zmrzliny. Organizační přípravě vašeho pobytu věnujeme maximální úsilí a nabízíme vstřícný, osobní a flexibilní přístup. Díky našim asistenčním službám se v Římě neztratíte! Před odjezdem vám poskytneme kompletní turistické informace o Římě a dáme vám užitečné rady, aby váš pobyt proběhl bez sebemenších problémů. Zvolený termín pobytu také dokážeme vhodně zkombinovat s letenkou – pro místa odletu Praha, Brno, Bratislava.

Díky našim asistenčním službám se již nebudete muset o nic starat - zajistíme Vám kompletní balíček služeb - UBYTOVÁNÍ + LETENKA + TRANSFER Z LETIŠTĚ!

V případě, že se během vašeho pobytu vyskytne složitější problém (na letišti, na ubytování apod.), poskytneme vám také naše telefonické asistenční služby (v italštině) a problém Vám pomůžeme vyřešit! S NÁMI SE V ŘÍMĚ NEZTRATÍTE!

Mimo jiné nabízíme výhodné letenky také do ostatních evropských i mimoevropských destinací!

SEZNAM POSKYTOVANÝCH SLUŽEB

1. TRANSFER Z LETIŠTĚ I NA LETIŠTĚ

2. AUDIENCE U PAPEŽE

3. ROMA PASS + JÍZDENKY NA MHD

4. ZAJIŠTĚNÍ REZERVACÍ DO PAMÁTEK, LÍSTKŮ NA FOTBALOVÉ ZÁPASY

5. ASISTENČNÍ SLUŽBY V ČEŠTINĚ I V ITALŠTINĚ (PO PŘÍJEZDU DO ŘÍMA)

6. ZAJIŠTĚNÍ KNIŽNÍHO NEBO OSOBNÍHO PRŮVODCE ŘÍMEM

7. POSKYTNUTÍ KOMPLETNÍCH INFORMAČNÍCH MATERIÁLŮ O ŘÍMĚ, TIPY A RADY

8. WI-FI, TISK BOARDING PASSŮ

9.ZAJIŠTĚNÍ ZÁŽITKOVÝCH POBYTŮ, KURZŮ VAŘENÍ NEBO VÝLETŮ S PRŮVODCEM DO OKOLÍ ŘÍMA

10. DÁRKOVÉ POUKAZY