REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ 2009 - 2012

S laskavým svolením našich klientů jsme si dovolili na těchto stránkách uvěřejnit reference na služby poskytované Hostelroma. Z důvodů ochrany osobních údajů však zveřejňujeme pouze jména klientů a reference, k nimž byl Hostelroma udělen písemný souhlas.

Marianna T. - ubytování Prenestina, říjen 2012

"Milá paní Janko Rozsypalová,

moc Vám děkuji za skvělé rady pro pobyt v Římě. V Římě jsem byla 3x, ale vždy s průvodcem. Tentokrát v mých 63 letech jsem se vypravila sama. Díky Vám jsem nebloudila, naučila jsem se jezdit metrem. Paní Giusseppina, u níž jsem bydlela, mi přišila lístek na mapku Říma s čísly autobusů (jezdí od domu) 810 ke Colosseu, Piazza Venezia a 81 do Vatikánu, která jsem pak různě kombinovala a z autobusu jsem viděla víc památek, kam jsem v tom říjnovém 33°C horku už nedošla. Na nákup na Corso, autobusem č. 81 (směr Vatikán), jsem se dostala k Piazza Navona a měla jsem to jako z vyhlídkového autobusu kolem nádherných památek. Rychleji je to tramvají k nádraží Termini a metrem A) na zastávku Spagna ke španělským schodům a hned jste na Corsu.

Jelikož mám centrum Říma už za mlada prochozený několikrát, tentokrát jsem se do cíle dostávala rychleji dopravou a pak jsem prochodila to, co mne zajímalo. Velmi jsem proto ocenila Vaši radu na zakoupení ROMA PASSu. Je to k nezaplacení, když se vůbec nemusím starat o jízdenky. Díky ROMA PASS jsem byla zdarma v nádherné Villa Borghese (dík za rezervaci), jsem uchvácena Berninim, Caravaggiom atd. a zdarma jsem byla i v Colosseu. Slevu jsem měla v Andělském hradu, do Baziliky Sv. Petra ve Vatikánu je vstup zdarma. Zkrátka, všechno jsem prošla mockrát a ráda.

Až když jsem začala listovat v knize o Římě, kterou jste mi nabídla, pochopila jsem. Je fakt dobrá! Všechno důležité v ní je a vybavena je i krásnými fotografiemi. Objednávám si jich hned víc. Budu mít krásné dárky k Vánocům. Mí blízcí mohou už pod vánočním stromečkem plánovat a těšit se na pobyt v Římě s Vámi.

Tá doprava z letiště a zpět s Paolem byla pro mne výborná. Nemusela jsem se tahat s kufrem a bloudit, když jsem byla sama. I hezký Sebastiano mne přivítal po italsku objetím, jako kdybychom se už dávno znali. S paní Giuseppinou jsme si rozuměly, dívali jsme se spolu i na TV na koncert Adriana Celentana ve Veroně, ona si s ním zpívala, já jsem chroupala jablíčko, které mi nabídla. Byla vážně milá. Až přijedu sama do Říma, opět bych chtěla bydlet u paní Giuseppiny. I na dopravu jsem zvyklá. Od domu za rohem nahoře, se nachází příjemná část čtvrtě Prenestina s krásným bydlením. Ještě jedna důležitá věc. První večer při návratu z prozkoumávání okolí Termini mne zachránilo, že jsem si v domě paní Giuseppiny všimla nápisu kurzívou Supermercato.

Mějte se hezky, za všechno ještě jednou moc děkuji a všem nebojácným cestovatelům vzkazuji: "Nebojte se jet do Říma sami s Mgr. Janou Rozsypalovou, bude o Vás perfektně postaráno od odletu v Praze až do odletu z Říma."

Ing. Marianna T., Praha
Termín pobytu: 6.10. - 10.10.2012
Místo pobytu: Ettore Giovenale (oblast Prenestina)