REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ 2009 - 2012

S laskavým svolením našich klientů jsme si dovolili na těchto stránkách uvěřejnit reference na služby poskytované Hostelroma. Z důvodů ochrany osobních údajů však zveřejňujeme pouze jména klientů a reference, k nimž byl Hostelroma udělen písemný souhlas.

Dagmar K. - ubytování Casal Bertone, říjen 2012

„Splnili jsme slib,který jsme dali našim dětem a v termínu 28.9.-1.10.2012 jsme navštívili "věčný" Řím. Program jsme trošku uzpůsobili potřebám našich kluků (4 a 7let), tudíž jsme střídali obden památky s pobytem u moře (Lido di Lavinio). Mimochodem, většinou nás od moře u Říma odrazovali, ale bylo tam fajn, mušle jsme mohli sbírat hráběma a ty sirné skály mají taky něco do sebe.

Nebojte se cestovat sami, a to i když nejste nějak jazykově vybavení. Italové jsou vstřícní, rádi poradí, s náma dokonce paní šla kus cesty, aby nám ukázala cestu. My bydleli ve čtvrti Casal Bertone, vřele doporučuji, jste uprostřed každodenního života Římanů, levně nakoupíte, je zde klid a v centru jste za chvíli (asi 4 zastávky autobusem a pak metrem, třeba až ke Koloseu).

Závěrem bych chtěla poděkovat paní Janě i panu Paulovi, kteří jsou velice milí, vše mají dobře zorganizované a kdykoli se na ně můžete obrátit o radu, což nebývá všude zvykem.

Dík, Dagmar K. z Ostravy
Termín pobytu: 28.9. - 1.10.2012
Místo pobytu: via Domenico Cucchiari (Casal Bertone)