REFERENCE OD NAŠICH KLIENTŮ 2009 - 2012

S laskavým svolením našich klientů jsme si dovolili na těchto stránkách uvěřejnit reference na služby poskytované Hostelroma. Z důvodů ochrany osobních údajů však zveřejňujeme pouze jména klientů a reference, k nimž byl Hostelroma udělen písemný souhlas.

Petr S., ubytování Cairoli, říjen 2013

Dobrý den paní Rozsypalová,

byl jsem velmi spokojen jak s Vašimi službami, tak s panem majitelem Paolem. Ubytování bylo v pohodě, sice jinde, než bylo domluveno, ale zase blíž centru, tedy asi lepší. Díky a doufám někdy nashledanou.

Petr S.
Termín pobytu: 3.10. - 6.10.2013
Místo pobytu: oblast Vittorio Emanuele

Petr S

Martin Glabasňa, ubytování Cairoli, říjen 2013

Moc se nám tam oběma líbilo. Ubytování bylo taky hezké. Příští rok jestli nám to práce dovolí přijedem znovu.

Martin Glabasňa
Termín pobytu: 2.10. – 4.10.2013
Místo pobytu: oblast Vittorio Emanuele

Martin Glabasňa

Václava K. - ubytování Tiburtina, říjen 2013

„Vážená paní magistro,

tak jsme se včera vrátily z Říma a musím říct - všechno bylo naprosto báječný.....

Neměly jsme sice zajištěný Roma Pass, ale to nám nevadilo. Koupily jsme si třídenní jízdenku a na památky vyrážely včas, abychom se vyhly davům...takže u Colossea jsme stály jen cca 10 minut.

Vše bylo výborně zorganizované..odvoz z letiště, tam na nás Paolo naší chybou čekal cca 20 minut, protože když jsme vyšly ven z haly, tak nápis na budově Emporio Armani tam nebyl, jen nějaká zkratka tří písmen..takže jsme si myslely, že je to třeba z druhé strany a tak nějak tak chvíli pobíhaly..ale vše nakonec bylo OK. Ubytování parádní, dospupnost skvělá...Opět pak odvoz na letiště, vše v domluveném čase.

Naší další destinací bude opět Řím. Chceme se tam vrátit a znovu si tu nádheru vychutnat. Opět se na Vás příště obrátím.

Děkuji za vše a mějte krásný den."

Václava K.
Termín pobytu: 17.10. - 21.10.2013
Místo pobytu: oblast Tiburtina

Michaela B. - ubytování Vittorio Emanuele, květen 2013

"Dobrý večer, paní Rozsypalová,

tak je to týden, co jsme byly již v ulicích Říma. Opravdu vše proběhlo bez závad - vše jsme našly podle instrukcí. Lístky na bus z letiště jsme koupily v hale, šly jsme zrovna kolem. Na nástupišti už byla služba, která řadila cestujících a lístky se daly koupit na místě. Autobus vyrazil skoro na čas, cesta trvala 40 min. Kolem nádraží jsme prošly dobře, sedly jsme na tram, popojely a došly k Paolovi, který tam byl. Vše jsme vyřídili, zavedl nás na hotel, ubytování. Pak nám došlo, že jsme nevzpomněly na Roma Pass, tak jsme za ním zašly a ještě tam byl. Měl je ještě za původní cenu. Podle mapky a vlastní mapy jsme se bez problémů orientovaly a obešly jsme vše, co jsme chtěly. Růžovou zahradu jsme nestihly, ale byly jsme u Circo Massimo, jenže jsme byly zmožené a vůbec jsem si nevzpomněla. Navíc už to bylo k večeru, tak by bylo pozdě. Vzaly jsme to kolem Isola Tiberina, viděly jsme židovskou svatbu, poseděly jsme někde za rušným náměstím, asi za Campo de Fiori (koukaly jsme na palác, ve kterém byl osvětlený jeden sál). Užily jsme si to moc - město, hlavní památky, dokonce i neturistickou oblast, kávu, jídlo... Poslední večer jsme byly za via Cairoli v rest. Romantica. Na letiště jsme jely raději vlakem, byl i lepší čas odjezdu. Let domů byl úžasný, protože bylo jasno a bylo krásně vidět.

Paní Rozsypalová, jsem ráda, že jsem se na Vás obrátila a využila služeb Hostelromy. především Vaší péče a ochoty. Ještě jednou moc děkujeme za veškerý servis a pokud bude příležitost, ráda si pobyt v Římě tímto způsobem zopakuji."

Michaela B.
Termín pobytu: 11.5. - 14.5.2013
Místo pobytu: oblast Vittorio Emanuele

Zdeněk H. - ubytování Vittorio Emanuele, květen 2013

"Dobrý den paní Rozsypalová,

chci Vám poděkovat za zajištění našeho pobytu v Římě. Byli jsme velmi spokojeni, kromě malého zpoždění kufrů na letišti proběhlo vše bez problémů.
Město nás uchvátilo. Rádi bychom se ještě jednou vrátili a počítáme s využitím vašich služeb.
Na klientské stránky připojíme kladné hodnocení. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den."

Zdeněk H.
Termín pobytu: 17.5. - 20.5.2013
Místo pobytu: oblast Vittorio Emanuele

Jiří K. - ubytování Garbatella, duben 2013

"Dobrý den paní Rozsypalová,

ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za Vaše služby a doporučení při výběru ubytování v Římě v dubnu 2013. Byli jsme maximálně spokojeni, veškeré Vaše doporučení i pana Paula, byla perfektní. Bylo moc milé, že jsme se na Vás mohli kdykoliv obrátit a vždy jste nám vyšli vstříc. Celý náš pobyt se vydařil. Transfer z letiště i zpět byl velmi pohodlný. Ubytování v prostorném apartmánu Garbatela naprosto splnilo naše očekávání. S využitím Roma Pasu byly všechny naše cíle lehce dosažitelné a umožnilo nám dobře poznat Řím a zažít i jeho noční atmosféru.

Rozhodně budeme Vaše služby doporučovat všem známým."

Jiří K.
Termín pobytu: 16.4. - 20.4.2013
Místo pobytu: oblast Garbatella

Podkategorie